Головна Наші проекти Інкубатор для перепелів

Інкубатор для перепелів

Розведення перепелів - захоплююче і досить прибуткове заняття. Перепелині яйця - унікальний біологічний продукт, який використовується в дитячому та дієтичному харчуванні.

Для інкубації слід вибирати яйця лише правильної форми, з гладкою поверхнею та середньої пігментації.

Поворот лотків

Однією з головних умов успішної інкубації перепелиних яєць є періодичний їх поворот. Для цього в інкубаторі встановлюється автоматика, яка через заданий час повертає лотки.

Температура в інкубаторі

Основною проблемою пов'язаною з температурою в інкубаторі є різниця температур на нижніх і верхніх лотках, це явище називається конвекцією, тобто це коли тепле повітря піднімається вверх, а холодне опускається донизу. В інкубатор вмонтовуються датчики температури, кількість яких змінюється від 3 до 5, залежно від розміру інкубатора. Завдяки цьому температура контролюється на нижньому, середньому та верхньому лотках. Якщо температура піднімається вище заданої - включається вентилятор, який охолоджує верхні лотки і запобігає їх перегріву. У разі зниження температури на нижніх лотках - включаються дві-чотири лампи розжарювання потужністю 25 Вт – 40 Вт (залежно від розміру інкубатора), які розміщуються під нижнім лотком. Використання більшої кількості ламп але з меншою потужністю забезпечує рівномірний підігрів інкубатора.

Завдяки автоматиці в інкубаторі постійно підтримується необхідна температура, що є головною умовою успішної інкубації перепелиних яєць.

Дні інкубації Температура повітря, °С
1 - 15 37,6 - 37,7
15 - 17 (до накльова) 37,2 - 37,4
в період виведення 37,3

Вологість в інкубаторі

Під лотками інкубатора розміщується ємність з водою, яка необхідна для формування оптимальної вологості повітря. Для того щоб контролювати вологість, в інкубаторі встановлюється датчик вологості.

Допустима вологість в інкубаторі:

Дні інкубації 1 - 15 15 - 17 (до накльова) в період виведення
Відносна вологість, % 50 - 60 48 - 49 67 - 92

Якщо вологість в інкубаторі перевищує допустиму межу, спрацьовує вентилятор для видалення з інкубатора надмірно зволоженого повітря. Якщо вологість в інкубаторі опускається нижче допустимого значення, спрацьовує звуковий сигнал і світлова індикація, які сповіщають про необхідність поповнення кількості води у ємності.

Провітрювання в інкубаторі

Провітрювання проводиться автоматично відповідно до параметрів інкубації перепелиних яєць.

За додатковою інформацією звертайтесь

Розроблена плата повороту лотків для реверсивного двигуна РД-09 та двигунів постійного струму.
За детальнішою інформацією звертайтесь.
Інфрачервона паяльна станціяІнфрачервона паяльна станція

Сучасне рішення в області пайки складних елементів.